30 товаров! Доставка по Украине. 380685080340, 380952164569. Экспресс доставка ветпрепаратов.

Противовоспалительные препараты для животных

Противовоспалительные препараты для животных

Запалення - це реакція організму на сильний вплив хвороботворних мікроорганізмів різного походження або на фізичні і хімічні травмуючі впливу.  Підвищення температури тіла, зміна кров'яного складу, жар, припухлість, почервоніння - все це ознаки запального процесу у кішок, собак та інших тварин.  При виявленні запалення необхідно відразу звернутися до ветеринара.  Він, в свою чергу, призначить відповідні протизапальні препарати.

Дуже часто кошти від запалень для тварин поєднують в собі також і жарознижуючий, і знеболювальну дії.  Це і зрозуміло, адже запалення майже завжди супроводжується болями і високою температурою.  Протизапальні засоби для тварин застосовуються, зокрема, для усунення наслідків різних травм, для лікування захворювань опорно-рухової системи, в післяопераційний період.

Взагалі, все протизапальні препарати діляться на два типи:

     Кортикостероїди - сильні препарати на основі стероїдів.  Застосовуються, як правило, в найважчих випадках, наприклад, при хронічних захворюваннях опорно-рухового апарату, при серйозних проблемах з суглобами (артрити, артрози, травми хребта).  Мають ряд побічних ефектів, таких як негативний вплив на обмін речовин, пригнічення імунітету і т.п.
    

Нестероїдні протизапальні препарати - власне, кошти без стероїдів в складі.  Широко поширені, коштують дешево, не роблять впливу на нервову систему.  В цілому, це оптимальне рішення в більшості ситуацій.  Однак вони значно слабше кортикостероїдів і навряд чи впораються з сильними запальними процесами.

Якщо говорити про лікарських формах, то в зооаптеках можна купити протизапальні препарати для кішок і собак в таблетках, в розчинах, в суспензіях (як для ін'єкцій, так і для перорального застосування).  У будь-якому випадку, перед застосуванням необхідно проконсультуватися з ветеринаром, а також прочитати інструкцію.

Прописуються протизапальні препарати і сільськогосподарських тварин - корів (великій рогатій худобі), козам, вівцям, коням, свиням.  Як правило, дози там більше, а самі препарати сильніше, тому що  тварини мають більшу масу.