26 товаров! Доставка по Украине. 380685080340, 380952164569. Експрес доставка ветпрепаратів.

Наповнювачі для котячих туалетів

Наповнювачі для котячих туалетів

Для виробництва підкладки в котячий туалет використовуються матеріали різного типу (дерево, силікон, пористі склади на основі цеоліту, мінеральні компоненти та ін.). Завдяки великому вибору, власник може підібрати наповнювач з огляду на вік вихованця, його довжину вовни, особливості проживання, розмір лотка.

Наповнювачі для котячого туалету бувають:

    Силікагелеві.

Виробляються на основі сировини, до складу якої входить полікремнієва кислота. Компоненти піддають механічній обробці, видаляють зайву рідину, дроблять на дрібну та велику фракцію та фасують у порційну упаковку. До кращих характеристик силікагелевого наповнювача належать: економічність використання, швидке вбирання вологи, відсутність неприємних запахів. Гранули не липнуть до лап тварин і не розносяться у вигляді пилового залишку. Використана сировина пакується в пакет та утилізується у спеціально відведене місце для сміття.

    Трав'яні та деревні.

Для виготовлення використовуються відходи деревних матеріалів або суха трава. Сировина пресується в гранули різного розміру від дрібних до великих. Залежно від цього їх застосовують для дорослих кішок або кошенят. Наповнювач добре вбирає вологу, має природний запах і нешкідливий для тварин. У процесі використання гранули поступово поділяються на дрібні частинки, які можна утилізувати в унітаз.

    Мінеральні.

Виробляються на основі складів із піску, крейди, добавок із мінералів або глини. Якісно вбирають вологу, затримують сторонні запахи, не фарбують подушки лапок. Одного засипання вистачає до 5 днів.Мінеральні наповнювачі не можна змивати у каналізацію, тому що сировина може створити засмічення.
Для виготовлення засипних матеріалів можуть використовуватись склади на основі кукурудзяної сировини, вугілля, крохмалю або целюлози. У процесі застосування, кожен наповнювач перетворюється на різні форми та види.

Ароматизуючі наповнювачі

Вибираючи підкладку для лотка, зверніть увагу до складу сировини. Для додаткового контролю від небажаних запахів, виробники вводять в основу наповнювача ароматичні добавки з цитрусовими, трав'янистими, освіжаючими та морськими ароматами. Для вихованців, яких відлякують ці аромати, вибирають склади без їх додавання.

Поділ по фракціям

При виготовленні наповнювача заготовочна маса дробиться на фракції різного розміру: велику, дрібну, середню. Такий поділ необхідний для того, щоб власник мав можливість зробити вибір, залежно від розміру вихованця та його віку. Для дрібнопородистих кішок і кошенят рекомендують купувати наповнювач із дрібними гранулами; для великих – з великофракційними частинками. Але, важливо розуміти, що кожен випадок індивідуальний – за поведінкою кота ви зможете зрозуміти, наскільки йому зручний той чи інший склад.

Який наповнювач купити для котячого туалету

При покупці матеріалу слід враховувати, що він може не сподобатися коту. Купуйте невеликий об'єм, а в міру звикання переходьте до об'ємних упаковок.Для того, щоб зробити вибір правильним, слід орієнтуватися на наступні параметри: бренд виробника, вид матеріалу (що комкується, вбирає, деревний), особливість складу (антибактеріальні, біорозкладні, з ароматизаторами або без них, для довгошерстих або короткошерстих тощо), який наповнювач для котячого туалету можна змивати (або не можна).
При покупці важливо враховувати вік вихованця, його породу, стан здоров'я, розміри лотка та особливість приміщення.

Основні параметри вибору:

    Якщо ви купуєте кошеня, слід дізнатися, який склад використовувався для лотка мами. Бажано використовувати такий самий, а в міру дорослішання вихованця, тип наповнювача можна поступово поміняти.
    Для малюків не рекомендується використовувати силікагелеві наповнювачі та ті, які утворюють пиловиділення.
    Для довгошерстих кішок краще засипати великофракційні важкі гранули. Легкі, дрібні і часточки, що пурхають, при загребанні будуть прилипати до вовни і розтягуватися по квартирі.
    Для вихованців, які воліють довго і посилено закопувати свої «справи», слід вибирати важкі гранули, які складно забити за борти. Додатково у цій ситуації слід правильно підібрати висоту лотка.
    Для котів з алергічними реакціями слід обережно вибирати наповнювач із ароматизуючими добавками.
    Для некастрованих котів слід купувати наповнювачі з гарною здатністю вбирати запахи (наприклад, силікагелеві).
    Якщо в будинку кілька кішок і складно організувати кожному місце з персональним наповнювачем, то краще зупинити вибір на складах, що вбирають.