КОМБІКЕЛ антибіотик тварин розчин для ін'єкцій, антибіотик ін'єкцій КОМБІКЕЛ собак, кішок, КОМБІКЕЛ антибактеріальний препарат тварин, антибактеріальний препарат КОМБІКЕЛ тварин, засіб ін'єкцій КОМБІКЕЛ антибактеріальну тварин, КОМБІКЕЛ тварин антибактері В наличии 1100 грн! Доставка по Украине. 380685080340, 380952164569. Експрес доставка ветпрепаратів.
Комбікел 40 ін'єкційний антибіотик для корів коней свиней овець кіз собак кішок, 250 мл

Комбікел 40 ін'єкційний антибіотик для корів коней свиней овець кіз собак кішок, 250 мл

Комбікел 40 ін'єкційний антибіотик для корів коней свиней овець кіз собак кішок, 250 мл
1100 грн.
Код товару: 288
В наличии
Бренд: KELA
Про товар

Про товар Комбікел 40 ін'єкційний антибіотик для корів коней свиней овець кіз собак кішок, 250 мл

Зуспензия від білого до світло-жовтого кольору, в 1 мл якої міститься

200000 ME прокаїну бензилпеніциліну 

200 мг дигідрострептоміцин сульфату.

Препарат випускають розфасованим по 100 і 250 мл у флакони нейтрального скла.

Фармакологічні властивості

Пеніцилін володіє високою антибіотичною активністю головним чином щодо грампозитивних мікроорганізмів (стрептококів, пневмококів,стафілококів, дифтерійних і сибіркових паличок, клостридій),грамнегативних коків, спірохет і деяких патогенних грибів. Резистентними до дії пеніциліну є грамнегативні мікроорганізми, рикетсії, віруси, найпростіші і майже всі гриби.

До дії пеніциліну стійкі штами стафілокока, кишкової палички, синьогнійної палички та інших мікроорганізмів,що утворюють фермент пеніциліназу. Пеніцилін у формі прокаїну бензилпеніциліну створює спочатку високу концентрацію пеніциліну в тканинах.

Дигідрострептоміцин сульфат пригнічує ріст і розвиток сальмонел, пастерелл, ешерихій, кокової мікрофлори. Не діє на анаеробні бактерії, гриби, віруси та найпростіші.

Комбінація діючих речовин в препараті значно посилює їх антибактеріальну дію.

Дози і спосіб застосування

КОМБІКЕЛ 40 застосовують внутрішньом'язово або підшкірно для лікування інфекцій, викликаних чутливими до пеніциліну та (або) дигідрострептоміцин сульфату мікроорганізмами - захворювання органів дихання (геморагічна септицемія, пастерельоз, бронхопневмонія, риніт, ларингіт), інфекції сечостатевої системи (пієлонефрит, нефрит, ендометрит), інфекцій шкіри і ран, перитоніту, маститів, менінгіт (стрептококовий), поліартритів, абсцесів, отитів, пики свиней правця, сибірської виразки, клостридиозов, некробактеріозу, актином икоза, пупкового сепсису, септицемії, актинобактериоза, післяопераційної профілактики, синдромі метрит-мастит-агалактія (ММА) у свиней, коней, великої рогатої худоби, собак, кішок у наступних дозах:

Вид тварин Разова доза

Велика рогата худоба, коні 1 мл препарату 1 мл препарату на 10-20 кг маси тіла тварини один раз в день

Собаки, кішки 1 мл препарату 1 мл препарату на 10-20 кг маси тіла тварини один раз в день

Свині, вівці, кози 1 мл препарату 1 мл препарату на 10-20 кг маси тіла тварини один раз в день

Побічні дії

При введенні препарату іноді виявляються швидко розвиваються алергічні реакції. Лікування алергічних реакцій: глюкокортикостероїди або/і антигістаміни.

Можливі нервові явища, нейром'язова блокада, блювання, гарячковий стан, аборти у свиней. Тривале застосування препарат може призводити до глухоти, вестібулотоксіческім і нефротоксичну симптомів.

Протипоказання

Не допускається застосування препарату при індивідуальній підвищеній чутливості до одного з компонентів. Не застосовувати лактуючим тваринам, якщо молоко використовується для харчових цілей. Не застосовувати внутрішньовенно.

Не застосовувати тваринам з нирковою недостатністю.

Особливі вказівки

Забій тварин на м'ясо не раніше, ніж через 30 діб після останнього введення препарату. М'ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, може бути використано на корм м'ясоїдних або для виробництва м'ясо-кісткового
борошна.

Молоко забороняється використовувати для харчових цілей протягом 4 днів після останнього введення препарату. До цього терміну молоко використовують у корм тваринам.

Необхідно струшувати флакон перед застосуванням і використовувати тільки сухий шприц. Не використовувати одночасно з іншими медикаментами в одному шприці.

Зберігають з пересторогою (список Б) у захищеному від світла місці при температурі від 2 до 8 градусів С.

Термін придатності 3 роки з дня виготовлення.

Виробник

KELA N. V., St. Lenaartseweg 48, 2320, Hoogstraten, Бельгія

Характеристики

Характеристики Комбікел 40 ін'єкційний антибіотик для корів коней свиней овець кіз собак кішок, 250 мл

Властивості Характеристики
Объём флакона 250 мл
Відгуки