89 товаров! Доставка по Украине. 380685080340, 380952164569. Экспресс доставка ветпрепаратов.

Антибактериальные препараты для животных, антибиотики

Антибактериальные препараты для животных, антибиотики

У традиційній ветеринарії при лікуванні вірусних, бактеріальних захворювань у собак, інших домашніх вихованців у симптоматичної терапії найчастіше застосовують антибактеріальні препарати комплексної дії.  Універсальні антибіотики ефективні проти більшості видів грампозитивних, грамнегативних вірусів, бактерій.

Антибактеріальні препарати для собак, інших домашніх вихованців повинен призначати лікуючий ветлікар, маючи на руках результати діагностичних обстежень.  Теж саме стосується тривалості лікувального курсу, дозування, кратності прийому.  Якщо собаці ветеринар призначив приймати препарат сім днів два рази в день, обов'язково дотримуйтесь курс, навіть в тому випадку, якщо клінічні симптоми куповані і вихованець пішов на одужання.

Важливо!  Безконтрольний прийом антибіотиків може спровокувати серйозні ускладнення в організмі домашнього улюбленця.  Якщо не буде дотримана дозування, в разі її перевищення може проявитися побічна симптоматика, при зниженні - ефект в лікуванні буде мінімальним.

Антибактеріальні препарати класифікують за принципом дії на:

     бактеріостатичні, які перешкоджають подальшому розмноженню патогеннойфлори;
     бактерицидні, дія медикаментів направлено на знищення вірусів, бактерій.

Антибактеріальна терапія підбирається індивідуально, в кожному конкретному випадку.  Незважаючи на те, що більшість сучасних антибіотиків універсальні, мають комплексним, широким спектром дії, перед тим, як ветлікар призначить ліки, проводять ряд мікробіологічних, бактеріологічних тестів, які допоможуть визначити чутливість бактеріальних агентів до тих чи інших компонентів антибактеріальних засобів.

Антибактеріальні препарати випускаються у вигляді таблеток, ін'єкційних розчинів, мазей

Слід пам'ятати, що антибіотики не ефективні в разі паразитарних і вірусних захворювань.
Антибактеріальні препарати треба з обережністю застосовувати у тварин, так як вони можуть викликати алергію, шкірні реакції, ускладнення на органи травлення і т.д.  Проте, для лікування деяких захворювань без них просто не обійтися.  Так призначення антибактеріальних препаратів для кішок і собак залежить від місця патологічного процесу і підрозділяється на наступні види:

     Дихальні шляхи - бісептол, пеніцилін, ципрофлоксацин, ампіцилін, амоксицилін, гентаміцин, оксацилін, цефотаксим, цефазолін, рифампіцин, тилозин, байтрил.
     Органи шлунково-кишкового тракту - левоміцетин, бісептол, байтрил, канаміцин, гентаміцин, метронідазол, рифампіцин, фталазол, салазодіметоксін, офлоксацин.
     Сечовивідних органи і нирки - норфлоксацин, ампіцилін, фурагин, гентаміцин, рифампіцин, тобраміцин, поліміксин В, цефотаксим.
     Центральна нервова система - бісептол, пеніцилін, рифампіцин, ампіцилін, левоміцетин, цефотаксим, цефазолін.
     Органи слуху - бісептол, ампіцилін, офлоксацин, оксацилін, рифампіцин, гентаміцин, поліміксин В.
     Органи зору - тетрациклін, диоксидин, гентаміцин, левоміцетин.
     Шкірний покрив - бісептол, гентаміцин, цефалексин, амікацин, цефазолін, тобраміцин, цефотаксим, а також антисептики (діамантовий зелений, калію перманганат, йод, спирт етиловий).
     Хірургічні гнійні процеси - левоміцетин, фурацилін, диоксидин, а також антисептики.

Показати ще 15 товарів
1 2 3 4 5 6 7 8