11 товаров! Доставка по Украине. 380685080340, 380952164569. Экспресс доставка ветпрепаратов.

Защита от блох и клещей

Защита от блох и клещей

Кращі засоби від бліх та кліщів для домашніх тварин

Краплі
Універсальний засіб від кліщів для домашніх тварин.  Вони підходять кішкам і собакам.  Наносяться в декілька точок на холці.  Засіб поширюється по жирового шару і надійно захищає від комах.
Але наносити варто обережно, особливо на кішок.  Вони ж намагаються все з себе злизати.  Капати потрібно так, щоб котик не зміг дотягнутися до оброблених місць.  А це завдання не з легких - вусаті-смугасті ті ще гімнасти.

Після нанесення добре вимийте руки.  А також стежте, щоб діти найближчими днями не тискали тварина.  А якщо погладили, відразу помили руки.

плюси

 ✔ Мають широкий спектр дії.  Захищають від бліх, кліщів (в тому числі від тих, що нам не видимі) і навіть від гельмінтів.

 ✔ Прості в застосуванні.

мінуси

 ✘ Токсичні.  Через це засіб не можна капати на чисту шкіру (після миття тварини має пройти п'ять днів, щоб утворився захисний жировий шар).  Після процедури не можна купати тварину 4 - 5 днів.

 ✘ Чи не дуже тривалий термін дії: від 30 днів до 12 тижнів.  Потрібно записувати, коли нанесено засіб, щоб не забути повторити.

 ✘ Тварина може злизати препарат.


Спеціальний нашийник


Підходить і кішкам, і собакам.  Перш ніж надіти нашийник (особливо якщо домашній улюбленець алергік), покладіть його на лежанку тварини.  При цьому стежте, щоб вихованець не погриз аксесуар.  На наступний день, якщо немає ніяких алергічних проявів - млявості, почервоніння шкіри, надягайте, попередньо трохи розтягнувши нашийник руками.  День-другий поспостерігайте за станом тварини.  Якщо вихованець буде млявим, нашийник краще зняти.

плюси

 ✔ Довговічні.  Дорогі екземпляри служать до 6 - 7 місяців.

 ✔ Можна не знімаючи купати тварину.

мінуси

 ✘ Засіб не дуже надійне.

 ✘ Дуже часто не підходять безшерста тваринам (наприклад, кішкам породи сфінкс): аксесуар натирає шкіру.

 ✘ Не завжди це засіб миттєвої дії.  На активацію деяких екземплярів йде 2 - 4 дня.


Таблетки


Засіб використовується тільки для собак!  Принцип дії тут такий: активна речовина концентрується в плазмі крові.  За словами ветеринарів, таку тварину паразити, як правило, не кусають.  А якщо і кусають, то захворювання, які переносить кліщ, не передаються.  Але зілля має як прихильників, так і супротивників.  Справа в тому, що ще не до кінця вивчений вплив таблеток на організм - саме це і насторожує власників.  Проблем з прийомом не виникає: зараз випускають таблетки, що нагадують ласощі, і пси із задоволенням заковтують їх.  Таблетки впливають на організм до 12 тижнів.

плюси

 ✔ Легкість застосування, немає небезпеки для дітей, чіпали вихованця.

 ✔ Надійні і мають тривалий вплив.

 ✔ Довгий термін зберігання.

мінуси

 ✘ Не можна приймати з іншими лікарськими препаратами.

 ✘ Необхідний точний розрахунок за вагою собаки.

 ✘ Часто дають побічний ефект.

 ✘ Потрібно чітко пам'ятати, коли вихованець отримав дозу, і не пропустити наступний прийом.

 ✘ Не можна давати собакам вагою менше 2 кг.

Спреї

     Спреї: як правило, випускаються тими ж виробниками, що і краплі на холку, і містять ті ж діючі речовини, але в меншій концентрації.

Спреї наносяться на поверхню шкіри і шерсті, проти росту шерсті.  Дія спрею починається через 15-20 хвилин після нанесення.  При обробці спреєм необхідно змочити всю поверхню тіла тварини, уникаючи попадання в очі і на слизові оболонки.  Тварина має самостійно висохнути протягом 40-60 хвилин після нанесення препарату.  При використанні спрею витрачається велика кількість препарату, складно розрахувати точне дозування на вага тварини, також складно повністю обробити тварина з довгою шерстю, оскільки необхідно повністю змочити весь шерсть.  Спреї менш стійкі, ніж краплі.  Повторні обробки необхідно проводити кожні 7-10 днів.  Їх зручно використовувати в поєднанні з краплями, наприклад, обробляти тварину безпосередньо перед поїздкою за місто або виходом в ліс.

У період активності бліх і кліщів необхідно проводити регулярні обробки тварин, щоб захистити їх від зараження.

Як показує практика, жоден препарат не дає 100% захисту, але обробляти тварин все ж необхідно.  Ми рекомендуємо поєднувати різні засоби захисту, наприклад, нашийники та краплі, або краплі та спреї.  Препарати слід застосовувати суворо за інструкцією, правильно розрахувавши дозу на вагу тварини.

Краплі та спреї необхідно наносити безпосередньо на шкіру тварини, в місцях недоступних для злизування.

Не слід купати тварину з шампунем за 48 годин до і після обробки.

Не слід допускати контакту тварини з маленькими дітьми до всмоктування або повного висихання препарату.

Показати ще 3 товарів
1 2