26 товаров! Доставка по Украине. 380685080340, 380952164569. Экспресс доставка ветпрепаратов.

Витамины для кожи и шерсти собак

Витамины для кожи и шерсти собак

Господарі собак знають, як важливо підтримувати здоров'я свого улюбленця і оточувати його турботою.  Не секрет, що будь-які внутрішні проблеми в організмі позначаються і на зовнішньому вигляді.  Зачату страждає саме шерсть тварини: вона стає тьмяною, ламкою, випадає.  Це може бути пов'язано з нестачею вітамінів і мінеральних речовин.  Але точну причину може визначити тільки ветеринар, а також призначити курс лікування.

  У багатьох порід собак спостерігається сезонна зміна вовняного покриву, яка є нормою.  Вона не повинна викликати побоювань за здоров'я вихованця, так як це природний процес.  Линька відбувається два рази в рік.  Є ще й «дитяча линька», яка відбувається у цуценят у віці з 3 до 9 місяців.  У цей період випадає ніжний пушок, а на його місці виростає більш жорсткий, дорослий волосся.

Але якщо випадання волосяного покриву затягується і відбувається дуже інтенсивно, то це привід звернутися до ветеринара.  Проблеми з шерстю можуть виникати по ряду причин.  До них можна віднести:

     незбалансоване харчування (дефіцит вітамінів і мінералів);
     неправильний догляд за шерстю;
     зараження грибковим або паразитарним захворюванням;
     гельмінтози;
     алергічні реакції;
     стрес (наприклад, при появі в будинку ще одного вихованця);
     прийом гормональних препаратів;
     гострі і хронічні захворювання, в тому числі спадкові;

Однією з ознак серйозних захворювань є осередкове випадання вовни при її збереженні на інших ділянках.

Щоб допомогти вихованцеві потрібно з'ясувати причину розвитку проблеми і почати боротися з нею.

Активне випадання шерсті у собаки не єдина проблема, з якою стикаються власники.  Линька може проходити в рамках норми, але при цьому сама шерсть виглядає сухий, тьмяною, скуйовдженою, що також вимагає консультації з фахівцем і прийняття відповідних заходів.  Ні в якому разі не можна залишати без уваги такі симптоми, як свербіж, сухість шкіри, лущення.

Для нормального росту і повноцінного розвитку собаки в її організм разом з їжею повинні поступати вітаміни.  Багато з них крім загального впливу на органи і системи надають додаткову дію на шерсть тварини.

Вітамін A. Ретинол бере участь у синтезі колагенових волокон, кератину і еластану.  При нестачі цього вітаміну втрачається еластичність і шовковистість вовняного покриву, спостерігається ламкість.

Вітаміни групи B. Дані вітаміни нормалізують роботу сальних залоз, важливі при боротьбі з лущенням шкіри.  Вони необхідні для харчування цибулин, щоб шерсть була еластичною.  При достатній кількості вітамінів групи B знижується випадання, зростає підшерсток, усувається ламкість волосся.

Вітамін C. Вітамін для підтримки захисних функцій організму, допомагає протистояти інфекційним захворюванням і пов'язаним з ними ускладнень.

Вітамін D. Незамінний для правильного засвоєння кальцію і фосфору.  При його недоліку у улюбленця можуть виникати проблеми з опорно-руховим апаратом.

Вітамін Е. Відповідальний за нормальну роботу репродуктивної системи, а також це потужний антиоксидант.

Вітаміни F і H. Беруть участь в синтезі кератину, необхідні для підтримки здорового вигляду шкіри, кігтів і вовняного покриву.

  Крім вітамінів для організму собаки також важливі такі мінерали і жирні кислоти.

Омега-3 і омега-6.  Значимість цих речовин для організму складно переоцінити.  Крім того, вони дарують вовни здоровий блиск і еластичність, здатні посилювати пігментацію, прискорювати відновлення вовняного покриву після хвороби.

Цинк.  Цей елемент підтримує нормальну функцію щитовидної залози.  Також цинк пов'язаний з вітаміном A: разом вони сприяють зниженню стоншування остьовіволосся, випадання і ламкості.

Сірка.  Вона необхідна для оптимізації вироблення сала шкірними залозами.  Сірка важлива для білків волосяного стрижня на молекулярному рівні.  Сполуки сірки утворюють сульфідні містки.

Кальцій і фосфор.  У сукупності з вітаміном D підтримують багато процесів в організмі.

Марганець.  Він бере участь в синтезі кератину.

Мідь.  При дефіциті цієї речовини порушується утворення колагену, втрачається здоровий колір шерсті.

Селен.  За своєю дією на організм собаки селен схожий з вітаміном E. Крім того, вони працюють разом.  Мають антиоксидантні властивості, підтримують імунітет, сприяють зняттю стресу.

Залізо.  Недолік заліза може стати причиною розвитку анемії і інших небезпечних станів.

Догляд за шкірою і шерстю

Вітаміни даного типу використовуються в декількох випадках:

     повернення шубці густоти і краси після рясної сезонної линьки;
     підготовка пса до спеціалізованих виставок і конкурсів;
     відновлення після дерматиту та інших захворювань, пов'язаних з втратою вовни і підшерстя, появою шкірних подразнень;
     реабілітація після тривалих захворювань і прийому курсу ліків, які негативно позначилися на стані вовни - вона стала тьмяною, ламкою, втратила блиск.

До складу вітамінів для вовни і шкіри включають такі компоненти:

     біотин: запобігає рясну втрату вовняного покриву, підсилює яскравість пігментації ворсу;
     пивні дріжджі і часник: надають загальну зміцнюючу дію, стимулюють кровопостачання волосяних цибулин;
     жирні кислоти: благотворно впливають на шкіру, підвищують рівень еластичності, допомагають впоратися з сверблячкою, подразненнями і лущенням.

Помилково вважати, що спеціалізований догляд за шкірою і шерстю необхідний тільки представникам довгошерстих порід.  Короткошерсті пси також його потребують.

Показати ще 15 товарів
1 2 3