ДЕНТИСЕПТ зубна паста антисептик з хлоргексидином для собак, кішок, для контролю зубного нальоту, зубного каменю собак котів ДЕНТИСЕПТ зубна паста, адгезивна зубна паста вигляді гелю хлоргексидином собак котів DENTISEPT LIVISTO, ДЕНТИСЕПТ зубна паста прот в наличии 300 грн! Доставка по Украине. 380685080340, 380952164569. Експрес доставка ветпрепаратів.
Дентісепт Dentisept Livisto зубна паста з хлоргексидином для собак і кішок, 20 гр

Дентісепт Dentisept Livisto зубна паста з хлоргексидином для собак і кішок, 20 гр

Дентісепт Dentisept Livisto зубна паста з хлоргексидином для собак і кішок, 20 гр
300 грн.
Код товару: 2728
в наличии
Бренд: LIVISTO
Про товар

Про товар Дентісепт Dentisept Livisto зубна паста з хлоргексидином для собак і кішок, 20 гр

ДЕНТИСЕПТ Ливисто - адгезивна зубна паста з хлоргексидином для собак і кішок.

Захворювання періодонту є загальним терміном, який включає ряд змін, пов'язаних з інфекціями або запаленнями опорних структур зубів, діапазоном від гінгівіту до прогресуючого періодонтиту. Це прогресуюче захворювання є найбільш часто виникає хворобою у собак і кішок. Якщо його не лікувати, захворювання може бути дуже болючим і привести до місцевих або системних хвороб.

Dentisept Livisto - спеціальна адгезивна зубна паста у вигляді гелю для собак і кішок. Це винятковий продукт, який допомагає ефективно видалити зубний наліт і зубний камінь, добре захищає від мікробів зуби і ясна тварин, а також видаляє неприємний запах з рота.

Dentisept Livisto можна використовувати в будь-який час, для забезпечення антисептичної середовища в ротовій порожнині Вашого вихованця: при щоденному догляді, після стоматологічних оперативних втручань, для контролю зубного нальоту і зубного каменю, а також контролю інфікування ротової порожнини. Також паста застосовується на шкірі і особливо корисна на складках шкіри і міжпальцевих дерматиті, завдяки тому, що паста має чудову адгезію до шкіри.

Додати в пасту хлоргексидину, який має дезінфікуючу, антибактеріальною і протигрибковою дією, забезпечує ще більшу ефективність засобу.

В порожнині рота хлоргексидин зв'язується з білками і емаллю і поступово вивільняється протягом 24 годин, створюючи ефект депо. Хлоргексидин показаний для зменшення симптомів гінгівіту, швидко починає діяти і має мінімальне системне всмоктування. Хлоргексидин має доведену багатьма дослідженнями ефективність як оральний антисептик, який зменшує поява зубного нальоту, особливо в період післяопераційного промивання.

Спеціальна формула, що викликає прилипання (адгезії) складових пасти до слизової оболонки, яснах і зубах вихованця, робить препарат довготривалим, але не викликає дискомфорту. Паста добре сприймається собаками і кішками тому, що має аромат ванілі Регулярне використання пасти Dentisept Livisto запобігає захворювання зубів і ясен, утворення зубного каменю і гарантує повну гігієну порожнини рота Вашого вихованця.

Dentisept Livisto використовується для собак і кішок при підтримуючій терапії та в період видужування після:

·         Періодонтиту;

·         Зубного нальоту;

·         Зубних бляшок;

·         Запалення ясен;

·         Гінгівіту;

·         Стоматиту;

·         Дерматиту шкірних складок у собак і кішок;

Переваги пасти Dentisept Livisto:

·         Відмінний антисептик, має антимікробні та протигрибкові властивості

·         Золотий стандарт профілактики і лікування хвороб періодонта

Склад (на 1 гр препарату): хлоргексидин (2 мг), ароматизатор (ванілін), парафін та ін. допоміжні речовини.

Використання:

·      При безпосередньому введенні в рот рекомендується прикріпити аплікатор до трубки, щоб полегшити доступ до задньої частини ясен;

·         Наносити гель розміром з горошину;

·         Ретельно обробити поверхні зубів і ясен;

·         На зовнішні поверхні зубів паста ретельно розподіляється чистим пальцем і м'яко масажується;

·         У роті паста поширюється завдяки мові тварини;

·         Пасту можна використовувати щодня або щотижня, залежно від потреб;

·   Щоб досягти найкращих результатів, Dentisept Livisto слід використовувати після їжі, щоб уникнути швидкого змивання;

Продукт призначений тільки для тварин.

Зберігання:   не зберігати при температурі вище 25°С

Livisto, Іспанія

Відгуки