ЗОЛОТА ЗАХИСТ краплі инсектоакарицидные бліх, кліщів собак, краплі ЗОЛОТА ЗАХИСТ собак бліх, кліщів, краплі собак бліх, кліщів GOLDEN DEFENCE, засіб GOLDEN DEFENCE бліх, краплі бліх, кліщів ЗОЛОТА ЗАХИСТ собак, кліщів собак ЗОЛОТА ЗАХИСТ, кліщів инсектоак В наличии 85 грн! Доставка по Украине. 380685080340, 380952164569. Експрес доставка ветпрепаратів.
Золотий захист для собак 4-10 кг golden defence краплі від бліх і кліщів, 1 піпетка

Золотий захист для собак 4-10 кг golden defence краплі від бліх і кліщів, 1 піпетка

Золотий захист для собак 4-10 кг golden defence краплі від бліх і кліщів, 1 піпетка
85 грн.
Код товару: 737
В наличии
Бренд: GOLDEF
Про товар

Про товар Золотий захист для собак 4-10 кг golden defence краплі від бліх і кліщів, 1 піпетка

Опис

Прозорий розчин.

Склад

діючі речовини:

імідаклоприд – 12 %,

моксідектин – 3 %.

Допоміжні речовини: бензиловий спирт, Н-метилпіролідон, каприловий тригліцерид, ПЕГ-400.

Кожна доза (піпетка) препарату Золотий захист для собак спот-он містить:

 

Піпетка

Імідаклоприд

Моксідектин

для маленьких собак (до 4 кг)

0,5 мл

60 мг

15 мг

для середніх собак (від 4 до 10 кг)

1,0 мл

120 мг

30 мг

для великих собак (від 10 до 20 кг)

2,0 мл

240 мг

60 мг

для великих собак (від 20 до 30 кг)

3,0 мл

360 мг

90 мг

для великих собак (від 30 до 40 кг) 4,0 мл 480 мг 120 мг
для дуже великих собак (від 40 до 60 кг) 6,0 мл 720 мг 180 мг

Фармакологічні властивості

АТС vet QP54, ендектокцини (QP54АВ02, моксідектин; QP53AX17, імідаклоприд)

Фармакодинаміка

Імідаклоприд, діюча речовина препарату, належить до групи хлорнікотинілових сполук. Блокує постсинаптичні холінергічні рецептори, які чутливі до нікотину і розміщені у ектопаразитів у центральній нервовій системі. Переривання передачі нервового імпульсу призводить до паралічу та загибелі паразита.

Імідаклоприд має низький рівень проникнення через гематоенцефалічний бар’єр, тому практично не впливає на ЦНС ссавців.

Моксідектин належить до другого покоління макроциклічних лактонів групи мільбеміцинів. Діє проти багатьох ендо- та ектопаразитів. Моксідектин активний щодо личинок (стадії L3, L4) Dirofilaria immitis та щодо гастроінтестинальних нематод.

Моксідектин взаємодіє з гама-аміно-масляною кислотою та з глютаровими хлорними канальцями паразитів, що призводить до відкриття хлорних канальців у постсинаптичному просторі. Збільшення кількості іонів хлору призводить до незворотнього зниження м’язової активності, паралічу та загибелі паразитів.

Фармакокінетичні особливості

Після нанесення препарату на шкіру імідаклоприд швидко поширюється по поверхні тулуба тварин впродовж однієї доби і утримується тривалий час.

Моксідектин всмоктується через шкіру, досягаючи максимальної концентрації у плазмі крові від 4 до 9 діб після обробки тварини і повільно виділяється з плазми впродовж місяця.

Застосування

Профілактика та лікування собак при змішаних паразитарних інвазіях, спричинених:

 • ектопаразитами: блохами (Ctenocephalides felis); вошами та волосоїдами (Trichodectes canis); кліщами (Otodectes cynotis, Sarcoptes scabiei var. canis, Demodex canis);
 • ендопаразитами: нематодами (Dirofilaria immitis - мікродирофілярії (личинки L3 та L4); Angiostrongylus vasorum - личинка L4, незрілі; Сrenosoma vulpis); гастроінтестинальними нематодами (Toxocara canis - личинки L4, незрілі та зрілі; Ancylostoma caninum, та Uncinaria stenocephala; Toxascaris leonine - імаго; Trichuris vulpis).

Препарат застосовують при лікуванні алергічного блошиного дерматиту.

Дозування

Доза препарату Золотий захист для собак спот-он становить 0,1 мл на 1 кг маси тіла (еквівалентно імідаклоприду - 10 мг/кг маси тіла та моксідектину - 2,5 мг/кг маси тіла):

Маса тіла собаки (кг)

Розмір піпетки

Об’єм, (мл)

Імідаклоприд (мг/кг маси тіла)

Моксідектин (мг/кг маси тіла)

до 4

для маленьких собак

0,5

Мінімум 10

Мінімум 2,5

від 4 до 10

для середніх собак

1,0

10-25

2,5-6,25

від 10 до 20

для великих собак

2,0

10-25

2,5-6,25

від 20 до 30

для великих собак

3,0

10-16

2,5-4

від 30 до 40 для великих собак 4,0    
від 40 до 60 для дуже великих собак 6,0    

понад 60

Відповідна комбінація піпеток

 • Для попередження зараження тварин блохами приміщення, клітки, будки, вольєри тримають у чистоті і систематично (через кожні два тижні) обробляють інсектицидними препаратами. Одноразова обробка тварин препаратом Золотий захист захищає тварин від ураження блохами впродовж 4-х тижнів. При лікуванні алергічного блошиного дерматиту препарат застосовують щомісяця.
 • Лікування отодектозу проводять одноразовою обробкою. При необхідності за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини обробку повторюють через 30 діб. Важливо не наносити препарат безпосередньо у вушний прохід.
 • Лікування саркоптозу (корости) - тварин обробляють препаратом двічі з інтервалом у 4 тижні.
 • Лікування демодекозу (Demodex canis) - обробляють тварин препаратом кожні 4 тижні впродовж 2-4 місяців. У тяжких випадках препарат застосовують 2-4 рази з інтервалом 1 раз на тиждень. Обробку тварин проводять до тих пір, поки результати 2 послідовних щомісячних лабораторних досліджень будуть негативними (зіскріби зі шкіри). Оскільки демодекоз у собак часто ускладнюється піодермією, дерматомікозами, необхідно проводити комплексне лікування, спрямоване на нормалізацію функції шкіри, гормонального статусу, поліпшення росту шерсті, посилення імунних реакцій.
 • Профілактика дирофіляріозу - одноразова обробка тварин за один місяць до нападу комарів. Для захисту тварин від нападу кровосисних комах використовують інсектициди та репеленти.
 • Лікування ангіостронгільозу - одноразова доза, при необхідності за рекомендацією лікаря ветеринарної медицини можлива повторна обробка через 30 діб.
 • Лікування кренозомозу (Crenosoma vulpis) - одноразова обробка.
 • Профілактика нематодозів, стоматадозів, анкілостомозів, ураження волосоголовцями - препарат застосовують щомісяця.

Обробка тварин

Препарат застосовують лише зовнішньо! Собак обробляють у стоячому положенні. Вміст піпетки наносять вздовж хребта, починаючи між лопатками і закінчуючи біля кореня хвоста. Розгортають шерстний покрив і наносять препарат на неушкоджену шкіру. Розміщують вузький кінець піпетки на шкіру, міцно стискають піпетку декілька разів і витискають з неї увесь вміст безпосередньо на шкіру. При нанесенні препарату уникають попадання препарату в очі та в ротову порожнину тварини. Для запобігання злизування препарату собаці надягають намордник або комір з картону.

Протипоказання

Не застосовують цуценятам, віком до 7-ми тижнів! Не застосовують тваринам, чутливим до складників препарату! Препарат застосовують з обережністю для лікування ослаблених та хворих тварин, а також тварин масою тіла до 1 кг.

Застереження

При обробці тварин уникати попадання препарату в очі, ротову порожнину. Не допускати контакту щойно обробленої тварини з іншими тваринами. Так як препарат містить моксідектин (макроциклічний лактон) необхідно з обережністю обробляти собак таких порід як коллі, велика англійська вівчарка та порід близьких до них. Після обробки препаратом тваринам не дозволяють купатися у відкритих водоймах. При роботі з препаратом дотримуватись основних правил гігієни та безпеки, прийнятих при роботі з ветеринарними препаратами. При випадковому попаданні препарату на шкіру, слизові оболонки або очі необхідно ретельно промити їх проточною водою. Власники тварин із гіперчутливістю до складників препарату обробку тварин повинні проводити у гумових рукавицях. Після обробки тварин препаратом не допускати їх до маленьких дітей впродовж 24 годин.

Форма випуску

Полімерні піпетки по:

 • 0,5 мл для маленьких собак, масою тіла до 4 кг;
 • 1,0 мл для середніх собак, масою тіла від 4 до 10 кг;
 • 2,0 мл для великих собак, масою тіла від 10 до 20 кг;
 • 3,0 мл для великих собак, масою тіла від 20 до 30.
 • 4,0 мл для великих собак, масою тіла від 30 до 40.
 • 6,0 мл для дуже великих собак, масою тіла від 40 до 60.

Зберігання

Зберігають препарат у закритому упакуванні виробника, у сухому, недоступному для дітей та тварин, місці окремо від харчових продуктів та кормів при температурі не вище 30 °С.

Термін придатності - 3 роки від дати виготовлення.

Для застосування у ветеринарній медицині!

Характеристики

Характеристики Золотий захист для собак 4-10 кг golden defence краплі від бліх і кліщів, 1 піпетка

Властивості Характеристики
Вид животных Собаки
Лекарственная форма Капли
Вес собаки 4 - 10 кг
Відгуки