МЕДРО ПЕТ GIGI переривання затримки фази статевої охоти у сук і кішок, універсальний контрацептив сук кішок МЕДРО ПЕТ GIGI Медроксипрогестерон, знижує статеву активність самців і самок котів собак МЕДРО ПЕТ GIGI, попереджає припиняє овуляцію тічку у самок 0 грн! Доставка по Украине. 380685080340, 380952164569. Експрес доставка ветпрепаратів.
Медро Пет Gigi універсальний контрацептив для собак і кішок, 10 таблеток

Медро Пет Gigi універсальний контрацептив для собак і кішок, 10 таблеток

Медро Пет Gigi універсальний контрацептив для собак і кішок, 10 таблеток
Ціну уточнюйте
Код товару: 4914
немає в наявності
Бренд: GiGi
Про товар

Про товар Медро Пет Gigi універсальний контрацептив для собак і кішок, 10 таблеток

Медро пет – препарат, що знижує статеву активність самців і самок у кішок і собак.

Форма випуску

Світло-коричневі круглі таблетки по 0,1 гр.

Склад:

Діючою речовиною є синтетичний прогестаген медроксипрогестерону, допоміжними речовинами - декстроза, кальцію гідрофосфат, целюлоза, стеарат магнію, поліпшувач смаку.

Фармакологія:

Медроксипрогестерон - синтетичний аналог прогестерону – гормону, що виробляється природним шляхом. Він пригнічує гонадотропні гормони, таким чином, сприяючи попередженню чи припиненню овуляції і тічки у самок; у якості конкурента тестостерону пригнічує його вироблення у самців, знижуючи їх поведінкові реакції.

Показання:

Якщо необхідно перервати або затримати фазу статевої охоти у сук і кішок, потрібно Медро пет купити, і використовувати його за призначенням. Якщо є необхідність скорегувати статеву активність у псів і котів, то і тут потрібно всього лише купити MedroPET.

Якщо тварина в активній статевої фазі, його поведінка може бути неспокійним – від нав'язливого стану до агресивного, воно завдає шкоди як самому вихованцеві, так і його власнику.

Нормалізація статевих реакцій необхідна і в до-і післяопераційний період, тому препарати типу Медропета просто незамінні.

Особливості:

Коли препарат відміняють, тічка у сук настає раніше терміну.

  Протипоказання

Не можна використовувати для вагітних і лактуючих тварин, для кошенят і цуценят, при захворюваннях репродуктивної системи, печінки і підшлункової залози, при цукровому діабеті або акромегалії тварин, при виявленні різних новоутворень, при патології ендокринної системи.

Побічна дія:

З-за тривалого курсу ймовірно розвиток патології печінки, надниркових залоз, підшлункової залози; можливе збільшення ваги тварини з-за підвищеного апетиту. Можливий ріст молочних залоз, зміна поведінки

Відгуки