вітаміни лікування гострої діареї собак котів DOLFOS, ДОЛВИТ СТОПЕР вітаміни при діареї собак, кішок, DOLFOS DOLVIT STOPER вітаміни шлунково-кишкового тракту кішок, собак, вітаміни ДОЛВИТ СТОПЕР лікування гострої діареї кішок, вітаміни ДОЛВИТ СТОПЕР травн В наличии 355 грн! Доставка по Украине. 380685080340, 380952164569. Експрес доставка ветпрепаратів.
Долвiт Стопер Dolvit Stoper Dolfos для лікування діареї у кішок і собак, 30 таблеток

Долвiт Стопер Dolvit Stoper Dolfos для лікування діареї у кішок і собак, 30 таблеток

Долвiт Стопер Dolvit Stoper Dolfos для лікування діареї у кішок і собак, 30 таблеток
355 грн.
Код товару: 598
В наличии
Бренд: Dolfos
Про товар

Про товар Долвiт Стопер Dolvit Stoper Dolfos для лікування діареї у кішок і собак, 30 таблеток

Долвит Стопер — засіб для лікування гострої діареї у кішок і собак, нормалізує гострі порушення всмоктування в кишечнику. В своєму складі містить смектит — лікарський засіб природного походження. Це подвійний силікат алюмінію і магнію, який має високу обволікаючу здатність щодо слизової оболонки травного тракту, шляхом взаємодії з глікопротеїнами слизової оболонки підвищує резистентність слизу до подразників. Запобігає водно-електролітні втрати. Завдяки впливу на бар'єрну функцію слизової оболонки травного тракту і високу здатність до зв'язування захищає його слизову оболонку. Екстракт таніну з кінського каштана виявляє в'яжучу та протизапальну дію.

DOLVIT STOPER DOLFOS застосовується при діареї, як допоміжний засіб для лікування захворювань шлунка і кишечника, а також в період реконвалесценції організму.
 
Дозування:
 
коти -1 таблетка в день;
собаки до 10 кг маси тіла - 1 таблетка в день;
собаки 10-20 кг - 2 таблетки в день;
собаки 20-30 кг - 3 таблетки;
собаки понад 30 кг - 4 таблетки в день.
 
у разі потреби кількість таблеток можна подвоїти. Перед застосуванням рекомендується проконсультуватися з ветеринарним лікарем.
 
Упаковка: 30 таблеток. Маса нетто: 30 гр
 
1таблетка містить:

 
смектит 300 мг
Екстракт таніну з кінського каштану (Castanea sativa Mill)

Аналітичні показники:
Сирий протеїн 11,8%, сира клітковина 15,1%, масла і сирий жир 0,2%,сира клітковина 0,2%, сира зола 32%, натрій 0,7%, кальцій 0,2%, фосфор 0,3%, калій 0,5%,

Допоміжні речовини: сухі пивні дріжджі, фруктоолігосахариди, глюкоза, екстракт Юки Шідігера, пектин, карбонат калію, магнію стеарат

Додаткова інформація
Бета-1,3/1,6-глюкан,
Маннанолигосахариды

Характеристики

Характеристики Долвiт Стопер Dolvit Stoper Dolfos для лікування діареї у кішок і собак, 30 таблеток

Властивості Характеристики
Лекарственная форма Таблетки
Вид животных Кошки
Відгуки